Jeno´s Brothers idú do Madridu!

Autor: Mária Vašková | 10.3.2011 o 12:10 | (upravené 13.3.2011 o 10:00) Karma článku: 3,14 | Prečítané:  341x

Už niekoľko rokov... Mladí hudobníci - jeden živel - hudba. Jeno´s Brothers - spojili sa, aby vytvárali jednotu so svojimi fanúšikmi. Štyria súrodenci: Lukáš, Matúš, Jozef, Monika a Peter Jakab. Ich pocity, zážitky a túžby vytvárajú jedinečný príbeh každej skladby. Ich pravidlom nie je jedna línia; nebránia sa hudobným experimentom. Hudobnou líniou tejto humenskej kapely je british popcorn, no nepovedia „nie" ani pop-rocku. Všetky názory, myšlienky a túžby sa spájajú do hudby, ktorú tvoria pre všetkých bez rozdielu.

Jeno´s Brothers; mladá brit-rocková kapela z Lukačoviec pri Humennom. Počas posledných dvoch rokov sa hudobne rozbehli. Majú za sebou vystúpenia na festivaloch ako: On je živý, Verím Pane, Campfest, Nebojte sa!, Spievame Márii či Adonai fest a mnoho iných.

Aj rok 2011 pripravil pre Jeno´s Brothers niekoľko festivalov. Mnohé hudobné podujatia podporia svojou účasťou. Už tradične profesionálne vystúpenie, nový nádych british popcorn, poriadna dávka energie skrze hudobné výkony členov kapely. Pripravte sa na dynamické gitarové sóla, prenikavý zvuk klávesov, expanziu basgitary a neopakovateľný náboj bicích nástrojov.

Momentálne sa pripravujú na akcie mimo Slovenska. Niekoľko festivalov v susednej Českej republike, a predovšetkým Svetové dni mládeže 2011 v Madride. Kapela bude reprezentovať našu krajinu. Pri tejto príležitosti vyjde v lete ich prvý singel.

V septembri 2010 bol organizátorom SDM zaslaný vypracovaný projekt. V priebehu posledných mesiacov zvolil Madrid kapelu Jeno´s Brothers za zástupcu Slovenska na tomto podujatí. Spomedzi 500 projektov 50 krajín sveta bola ponuka tejto humenskej kapely jedenou z najúspešnejších; postupujúcich na festival mladých v Madride.

„S Ním včera, dnes i zajtra; chceme sa spojiť v jedno, aby sme boli jedno, ako je On s nami."

V týchto dňoch pripravuje kapela Jeno´s Brothers celoslovenské turné, ktoré odohrajú počas mesiacov máj - júl 2011. Ešte vždy sa nájde voľný termín, preto organizátori majú stále šancu privítať na svojom podujatí túto humenskú kapelu.

Aktuálne pripravujú propagačné materiály v rámci Svetových dní mládeže a postupne nahrávajú svoj druhý album, ktorý pripravujú na jar 2012. Pre svojich fanúšikov čoskoro ponúknu prvý videoklip - Mraky (jar/leto 2011).

Kapele Jeno´s Brothers držíme palce!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Policajti dostanú testery. Marihuanu zachytia aj po niekoľkých dňoch

Výsledky na mieste budú orientačné. Nespokojný vodič môže ísť na laboratórne testovanie.

Cynická obluda

Viac detí na zabitie

Kotlebovci sa netaja, že plánujú zabíjať malé deti Tak sa logicky snažia straty niekde kompenzovať.


Už ste čítali?